Świetlica szkolna

Nasza świetlica to miejsce, w którym dzieci spędzają czas w miłej atmosferze. Znajduje się ona na parterze budynku szkolnego. Uczniowie przebywający w świetlicy mogą liczyć na pomoc nauczycieli w odrabianiu prac domowych, mają możliwość spożycia posiłku oraz bezpiecznego i efektywnego wypoczynku.

W świetlicy każde dziecko może znaleźć taką formę aktywności, która będzie rozwijać jego zainteresowania i predyspozycje. W naszej ofercie są zajęcia plastyczne i sportowe. Promujemy czytanie książek podczas zajęć czytelniczych. Prowadzimy także zajęcia z wykorzystaniem środków audiowizualnych (DVD). Przy sprzyjającej aurze zabawy odbywają się na świeżym powietrzu. Zachęcamy do zapoznania się z Harmonogramem zajęć w świetlicy szkolnej.

Harmonogram świetlicy

GODZINY PRACY  ŚWIETLICY  SZKOLNEJ

Poniedziałek   6.45 – 17.00
Wtorek            6.45 – 17.00
Środa               6.45 – 17.00
Czwartek         6.45 – 17.00
Piątek              6.45 – 17.00

Wychowawcy świetlicy:

• Anna Piekacz
  • Agnieszka Zielińska
  • Małgorzata Zalejska – Chaba
  • Dorota Jastrzębska
  • Katarzyna Berezińska
  • Luiza Wachelka
  • Jacek Drzewiecki
  • Agnieszka Lechowska – Łękawa
  • Zofia Makowska
  • Małgorzata Krasoń
  • Mariusz Sieczka

Aktualnośći

W listopadzie w ramach zajęć świetlicowych , został ogłoszony konkurs plastyczny na „Najładniejsza bombkę”. Uczniowie mieli czas do końca listopada aby zaprezentować swoje prace. W dniu 30.11.2017 r. komisja konkursowa w składzie: Anna Piekacz, Dorota Jastrzębska ,Agnieszka Zielińska ogłosiła wyniki konkursu.Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce- Maciej Wróbel kl. III a

II miejsce –Mikołaj Świątkowski kl. Ib

III miejsce – Wojciech Kluza kl. I c

Wyróżnienie otrzymali :
Bartosz Caban kl. III c
Gabriela Śleszyńska kl. II a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

KB

W związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia uczniowie przebywający w świetlicy wraz z wychowawczyniami własnoręcznie wykonali
dekoracje i prace plastyczne nawiązujące do tradycji świątecznych.
W świetlicy szkolnej zapanowała magiczna, świąteczna atmosfera.
AP