Zajęcia pozalekcyjne

Harmonogram zajęć wspomagających (od 2.11.2021 do 15.12.2021r.)

 

Klasa Nauczyciel prowadzący Termin godzina sala
1. IVa A. Wietecha poniedziałek 8.00-8.45 4
2. IVb A. Szyda środa 14.20-15.10 25
3. IVc E, Hołubiczko poniedziałek 9.50-10.35 7
4. Va A. Chyrzyńska piątek 8.00-8.45 23
5. Vb A. Szyda środa 13.35-14.20 24
6. Vc A. Chyrzyńska środa 12.45-13.30 26
7. VIa A. Chyrzyńska piątek 13.35-14.20 5
8. VIIa A. Wietecha piątek 8.00-8.45 1
9. VIIb E. Maj wtorek 8.55-9.50 18
10. VIIc E. Maj wtorek 15.30-16.15 21
11. VIId E. Maj wtorek grupa międzyoddział.VIIb lub VIIc 18 lub 21
12. VIIIa M. Krasoń środa 8.00-8.45 22
13. VIIIb M. Kubicka wtorek 8.00-8.45 co 2 tygodnie 19
14. VIIIc A. Dawczyk poniedziałek 13.35-14.20 3
15. VIIId E. Hołubiczko Dni wolne

12.11.

(3×45 minut.)

następne terminy do ustalenia

9.00-11.20 6

 

 

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

w ramach zajęć rozwijających kreatywność

w roku szkolnym 2021/2022.

 

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Uczniowie

Termin

(dzień, godzina)

sala

1. A. Szyda matematyka 8a Środa

8.55-9.40

22
2. A. Chyrzyńska matematyka 8b Poniedziałek

9.50-10.35

19
3. E. Hołubiczko matematyka 8c Czwartek

15.15-16.00

3
4. A. Dawczyk   j. polski 8d Piątek

8.00-8.45

6
5. E. Hołubiczko matematyka 7a Czwartek

14.25-15.10

1
6. M. Sieczka  j. polski 7b Poniedziałek

8.55-9.40

18
7. M. Kubicka  j. polski 7c Czwartek

8.00-8.45

23
8. M. Krasoń  j. polski 7d Piątek

14.25-15.10

8
10. A. Wietecha

Zajęcia teatralne

(co 2 tygodnie)

Grupa I

Grupa II

Środa

8.55-9.40

Wtorek

15.15-16.00

1
11. G. Nykiś

Zajęcia komputerowe

(co 2 tygodnie)

Grupa I

Grupa II

 

Środa

12.45- 13.30

Czwartek

15.15-16.00

 

9
12. I. Czank

Zajęcia umuzykalniające

(co 2 tygodnie)

Grupa I

Grupa II

Poniedziałek

14.25-15.10

Czwartek

10.45-11.30

3

 

21

13. J. Nagel

Zajęcia plastyczne

(co 2 tygodnie)

Grupa I

Grupa II

Poniedziałek

10.45-11.30

Środa

15.15-16.00

7
14. S. Brewczyńska-Grynbaum Zajęcia medialne Grupa

międzyoddziałowa

Czwartek

14.25-15.10

25
15. S. Brewczyńska-Grynbaum Zajęcia ekologiczne Grupa międzyoddziałowa Wtorek

14.25-15.10

24

 

Przejdź do treści