Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Dyrekcja :

mgr Maciej Wawrzaszek – Dyrektor Szkoły

mgr Dorota Jastrzębska – Wicedyrektor Szkoły

mgr Ewa Maj – Wicedyrektor Szkoły

Oddział Przedszkolny :

mgr Monika Mszyca

Wychowawcy klas :

klasa  I A – mgr Dorota Stanek

klasa  I B – mgr Iwona Bukowska – Turska

klasa  I C – mgr Anna Adamowska

klasa II A – mgr Edyta Zgardowska

klasa III A – mgr Barbara Jezierska

klasa III B – mgr  Dorota Morawiec

klasa III C – mgr Anna Cudak

klasa III D – mgr Joanna Woźniak

klasa IV A – mgr Małgorzata Krasoń

klasa IV B – mgr inż. Ewa Białas

klasa IV C – mgr Agnieszka Dawczyk

klasa IV D – mgr Leszek Matyja

klasa V A –  mgr Luiza  Wachelka

klasa  V B – mgr Sylwia Brewczyńska -Grynbaum

klasa  VI A – mgr  Celina Matyja

klasa VI B –   mgr Magdalena Kubicka

klasa VII A –  mgr Anna Chyrzyńska

klasa VII B –  mgr  Małgorzata Szyda

klasa VII C –  mgr Monika Boral

klasa II A Gim – mgr Ewa Maj

klasa II B Gim – mgr Piotr Zajęcki

klasa II C Gim – mgr Jacek Drzewiecki

klasa III A Gim – mgr Aneta Wietecha

klasa III B Gim – mgr Joanna Tomżyńska

klasa III C Gim – mgr Janusz Ferenc

 

 

Język polski    Język angielski         Język niemiecki

mgr Monika Boral                               mgr Edyta Ciesielska                            mgr Ewa Buszko

mgr Zofia Makowska                          mgr Michał Karoń                                  mgr Michał Karoń

mgr Magdalena Kubicka                     mgr Aneta Krygier                                mgr Barbara Moroz

mgr Mariusz Sieczka                           mgr Ewa Buszko                                    mgr Joanna Tomżyńska

mgr Aneta Wietecha                            mgr Barbara Janicka

mgr Cezary Wachelka                          mgr Marta Konopa

Matematyka             Przyroda              Historia, WOS

mgr Anna Chyrzyńska                   mgr Małgorzata  Zalejska-Chaba                 mgr  Agnieszka  Lechowska – Łękawa

mgr Małgorzata Szyda                  mgr Sylwia Brewczyńska -Grynbaum            mgr Piotr Zajęcki

mgr Ewa Maj

mgr inż. Mariola Wolska

Geografia               Biologia             Chemia

mgr Ewa Hołubiczko                       mgr Małgorzata Miniak                   mgr Elżbieta Kaczmarek

mgr Joanna Tomżyńska                   mgr Barbara Moroz

Informatyka/Zaj. komp.    Zajęcia techniczne /Technika    Fizyka

mgr inż. Ewa Białas                                                                      mgr inż. Ewa Białas                                          mgr Anna Latacz

mgr Anna Chyrzyńska                                                                     mgr Anna Latacz

mgr Małgorzata Szyda

mgr Grzegorz Nykiś

mgr Mariola Wolska

 

W-F                      Plastyka                Muzyka

mgr Celina Matyja                             mgr Joanna Nagel                               mgr Iwona Czank

mgr Leszek Matyja

mgr Luiza Wachelka

mgr Katarzyna Berezińska

mgr Jacek Drzewiecki

mgr Janusz Ferenc

mgr Agata Sokołowska

Dwujęzyczność      EDB                 WDŻ

mgr Elżbieta Kaczmarek                     mgr Anna Latacz          mgr Katarzyna Berezińska

mgr Małgorzata Miniak

mgr Grzegorz Nykiś

Religia          Biblioteka       Pedagog        Logopeda

Siostra  Katarzyna              mgr Małgorzata Krasoń          mgr Barbara Wrzesińska         mgr Agnieszka Dawczyk

mgr Martyna  Zielińska       mgr Monika Boral                mgr Izabela Pabin

ks. Tomasz Turczyn             mgr Iwona Czank

 

Nauczyciele wspomagający