Konkursy pozaszkolne

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – 15 marca 2018r

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MULTIMEDIALNY W JĘZYKU ANGIELSKIM „CZĘSTOCHOWA OKIEM MŁODYCH'”

REGULAMIN MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MULTIMEDIALNEGO W JĘZYKU ANGIELSKIM

Załącznik do konkursu

Przedstawiamy regulaminy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych na rok szkolny 2017/2018.

PROSIMY KLIKNĄĆ TUTAJ

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Dla uczniów klas 5, 6, 7

English High Flier 2017

Wyniki pozaszkolnych konkursów

Julia Przybylska   kl. VIa     III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „TRADYCYJNE OZDOBY CHOINKOWE”z cyklu „Polskie Boże Narodzenie”

Julia Przybylska  kl. VIa     III miejsce w Wojewódzkim Konkursie na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, wieniec adwentowy i podłaźniczkę” organizowanym  przez Gminny  Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej.

Maja Jaworska   IV b    III miejsce  w Wojewódzkim  Konkursie „Szopka Bożonarodzeniowa”organizowanego przez:  Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej  Pod patronatem  Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

Julian  Staroszczyk   I miejsce – w POWIATOWYM KONKURSIE LITERACKIM  „ŚWIAT WYKREOWANY”

Tomasz Majda kl. IV b wyróżnienie w POWIATOWYM KONKURSIE LITERACKIM  „ŚWIAT WYKREOWANY”