Konsultacje dla rodziców

Konsultacje dla uczniów i rodziców   2023-2024

Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia i godz. konsultacji
1. Adamowska Anna Poniedziałek,  11.30-12.30
2. Bednarska Justyna Piątek,              9.45-10.45
3 Białas Ewa Poniedziałek,   13.30-14.30   s. 19
4. Biernacka – Musiel Katarzyna Poniedziałek,   11.55-12.25
Czwartek,         11.55-12.25
5. Boral Monika Czwartek,         14.20-15.20  s.21
6. Borek Monika Poniedziałek,   14.25-15.25
Piątek,             14.25    naprzemiennie co 2  tyg. s.4
7. Brewczyńska – Grynbaum Sylwia Poniedziałek,     14.30-15.30 s. 25
8. Bukowska – Turska Iwona Wtorek         14.20-15.20
9. Buszko Ewa Czwartek,     15.10-16.10
10. Celban Julia Poniedziałek,      13.40-14.40
11. Chyrzyńska Anna Czwartek,      7.00-8.00  s.23
12. Cudak Anna Czwartek,    10.45-11.45
13. Czank Iwona Czwartek,    14.20-15.20
14. Dawczyk Agnieszka Piątek,           7.45-8.45      s.3
15. Drzewiecki Jacek Czwartek,      17.30-18.30
16. Ferenc Janusz Środa,         15.30-16.30
17. Grabowska Elżbieta Środa,            7.50-8.50
18. Gudowska Ewa Wtorek,         7.45-8.45
19. Gurba Edyta Wtorek,         7.00-8.00    s.25
20. Hamala Magdalena Czwartek,     12.30-13.00   s.15

Środa,            12.30-13.00   s.15

21. Janelt Iwona Czwartek,      12.25-13.25
22. Janicka Barbara Wtorek,        15.10-16.10
23. Jezierska Barbara Piątek,          8.40-9.40
24. Kaczmarek Elżbieta Czwartek,     14.30-15.30
25. Karoń Michał Czwartek,     15.10-16.10
26. Klekot  Anna Piątek,         10.40-11.40
27. Konopa Marta Środa,          7.00-8.00   s. 5
28. Kosińska -Szyc Karolina Wtorek,         10.30-11.30
29. Krasoń Małgorzata Czwartek,     7,55-8.55
30. Kubicka Magdalena Wtorek,         7,55-8.55
31. Latacz Anna Czwartek,       14.30-15.30  co 2 tygodnie
32. Lechowska – Łękawa Agnieszka Poniedziałek,      15.10-16.10
33. Luks Monika Czwartek,        11.30-12.30  s.15
34. Łojko Martyna Czwartek,        13.30-14.30
35. Maj Ewa Wtorek,           8.15-8.45

Środa,              8.15- 8.45

36. Matyja Celina Poniedziałek,    15.30-16.30
37. Matyja Leszek Środa,                16.30-17.30
38. Morawiec Dorota Poniedziałek,   15.10-16.10
39. Mrożek Iwona Piątek,               13.30-14.30
40. Mszyca Monika Poniedziałek,   10.45-11.45
41. Nagel Joanna Wtorek,             14.20-15.20  s.18
42. Nykiś Grzegorz Wtorek,          16.00-17.00  s.9
43. Pabin Małgorzata Czwartek,      16.00-17.00
44. Pankowska Monika Środa,            9.35- 10.35
45. Prokop Dorota Wtorek,         13.30-14.30
46. Rudolf Lena Wtorek,          13.30-14.30
47. Sieczka Mariusz Piątek,              8.15-8.45,    13.45-14.15
48. Sokołowska Agata Piątek,              8.00 – 8.45;  15.10-14.15    kantorek w-f
49. Stanek Dorota Środa,                11.30-12.30
50. Szczypiór Marcin Środa,                15.15-16.15
51. Szyda Alicja Wtorek,,              7.00- 8.00
52. Teklak Magdalena Poniedziałek,     9.40-10.40
53. Wachelka Luiza Czwartek,           14.20-15.20
54. Wacyk Marta Czwartek,           12.30-13.30
55. Wawrzak Mariusz Wtorek,              12.30-13.30
56. Wawrzaszek Maciej Piątek,              14.25-15.25
57. Weżgowiec Anita Środa,              11.30- 12.30
58. Wietecha Aneta Poniedziałek,      7.55 – 8.55
59. Wiśniewska Marta Poniedziałek,    12.30-13.30
60. Wrzesińska Barbara Środa,                  15.00-16.00
61. Zajęcki Piotr Wtorek,,              7.00- 8.00
62. Zgardowska Edyta Poniedziałek,     13.30-14.30  s.11
63. Zielińska Martyna Poniedziałek,       9.00- 9.30
Wtorek,                 12.30-13.00
64. Ziółkowska Magdalena .Piątek,                 7.50-8.50

 

Przejdź do treści