Konsultacje 2023/2024

Konsultacje dla uczniów i rodziców

Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia i godz. konsultacji
1. Adamowska Anna Poniedziałek, 11.30-12.30 s.20
2. Bednarska Justyna Piątek, 9.45-10.45
3. Białas Ewa Poniedziałek, 12.30-13.30  s.19
4 Biernacka- Musiel Katarzyna Poniedziałek, 11.55-12.25
Czwartek, 11.55-12.25
5. Boral Monika Czwartek, 14.20-15.20, s. 21
6. Borek Monika Poniedziałek, 14.25 -15.25
Piątek, 14.25 -15.25  naprzemiennie co 2 tyg. s. 4
7. Brewczyńska – Grynbaum Sylwia Poniedziałek, 14.30-15.30 s. 25
8. Bukowska – Turska Iwona Wtorek,    14.20-15.20
9. Buszko Ewa Czwartek, 15.10-16.10
10. Celban Julia Czwartek, 7.55 – 8.55
11. Chyrzyńska Anna Czwartek, 7.00-8.00, s. 23
12. Cudak Anna Czwartek, 10.45-11.45
13. Czank Iwona Czwartek, 14.20-15.20
14. Dawczyk Agnieszka Piątek,     7.45-8.45, s. 3
15. Drzewiecki Jacek Czwartek, 17.30-18.30
16. Ferenc Janusz Środa.     15.30 –16.30
17. Grabowska Elżbieta Środa,      7.50-8.50
18. Gudowska Ewa Wtorek,    7.45-8.45
19. Gurba Edyta Wtorek,   7.00-8.00, s. 2
20. Hamala Magdalena Czwartek, 12.30-13.00, s. 15
Środa, 12.30-13.00, s. 15
21. Janelt Iwona Czwartek, 12.25-13.25
22. Janicka Barbara Wtorek, 15.10-16.10
23. Jezierska Barbara Piątek, 8.40-9.40
24. Kaczmarek Elżbieta Czwartek, 15.00-16.00
25. Karoń Michał Czwartek, 15.10-16.10
26. Klekot  Anna Piątek, 10.40-11.40
27. Konopa Marta Środa, 7.00-8.00, s.5
28. Kosińska -Szyc Karolina Wtorek, 10.30-11.30
29. Krasoń Małgorzata Czwartek, 7.55-8.55
30. Kubicka Magdalena Wtorek, 7.55-8.55
31. Latacz Anna Czwartek, 15.00-16.00 co 2 tygodnie
32. Lechowska – Łękawa Agnieszka Poniedziałek, 15.10-16.10
33. Luks Monika Czwartek, 11.30-12.30, s. 15
34. Łojko Martyna Czwartek, 13.30-14.30
35. Maj Ewa Wtorek, 8.15-8.45
Środa,    8.15-8.45
36. Matyja Celina Poniedziałek, 15.30-16.30
37. Matyja Leszek Środa,    16.30-17.30
38. Morawiec Dorota Poniedziałek, 15.10-16.10
39. Mrożek Iwona Piątek,    13.30-14.30
40. Mszyca Monika Poniedziałek, 10.45-11.45
41. Nagel Joanna Wtorek, 14.20-15.20
42. Nykiś Grzegorz Wtorek, 16.00-17.00
43. Pabin Małgorzata Czwartek, 16.00-17.00
44. Pankowska Monika Środa,    9.35-10.35
45. Prokop Dorota Wtorek, 13.30-14.30
46. Rudolf Lena Wtorek, 13.30-14.30
47. Sieczka Mariusz Piątek,   8.15-8.45,    13.45-14.15
48. Sokołowska Agata Piątek, 8.00-8.45,  15.10-15.40,   kantorek w-f
49. Stanek Dorota Środa, 11.30-12.30
50. Szczypiór Marcin Środa, 15.15-16.15
51. Szyda Alicja Wtorek, 7.00-8.00
52. Teklak Magdalena Poniedziałek, 9.40-10.40
53. Wachelka Luiza Czwartek, 14.20-15.20
54. Wacyk Marta Czwartek, 12.30-13.30
55. Wawrzak Mariusz Wtorek, 12.30-13.30
56. Wawrzaszek Maciej Piątek, 14.25-15.25
57. Weżgowiec Anita Wtorek, 9.45-10.45
58. Wietecha Aneta Poniedziałek, 7.55-8.55
59. Wiśniewska Marta Poniedziałek, 12.30-13.30
60. Wrzesińska Barbara Środa, 15.00-16.00
61. Zajęcki Piotr Wtorek, 7.00-8.00
62. Zgardowska Edyta Poniedziałek, 13.30-14.30, s. 11
63. Zielińska Martyna Poniedziałek, 9.00-9.30
Wtorek, 12.30-13.00
64. Ziółkowska Magdalena Piątek,   7.50-8.50
Przejdź do treści