Zaproszenie do wspólnej zabawy

Rada Rodziców oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 13 w Częstochowie serdecznie zaprasza rodziców oraz przyjaciół naszej szkoły na Bal Andrzejkowy,  który odbędzie się 25.11.2017 r.  w  Domu  Weselnym   ‘’Bikajo’’, przy ul. Lwowskiej 201 w Częstochowie.  Opłata 100,00 zł     od osoby obejmuje: trzy gorące posiłki, zimną płytę, kawę, herbatę, napoje oraz tzw.  ‘chłopski stół’.  Zapisy oraz wpłaty przyjmowane są w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 13. Opłatę uiszczać można także  na konto Rady Rodziców nr:  56 2030 0045 1110 0000 0263 7400,  w banku BGŻ w Częstochowie.  W tytule przelewu proszę wpisać ‘’Bal Andrzejkowy’’  i podać nr klasy , np. 1a.
W związku  z tym , że w  trakcie balu przewidziane są  loteria fantowa, licytacje oraz inne atrakcje, celem których będzie zbiórka pieniędzy na rzecz naszej szkoły,  prosimy wszystkich chętnych  o nieodpłatne przekazywanie upominków, przedmiotów, oraz różnego rodzaju suwenirów, które następnie organizatorzy balu wykorzystają w loteriach i licytacji. Przedmioty te można przekazywać do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 13.
Bardzo liczymy na Państwa ofiarność  i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.