Szanowni Państwo!

Zwracałem się do Państwa wiele razy z prośbą o pomoc. Nigdy nie pozostawało bez odzewu. Wiem doskonale, że na rodziców uczniów uczęszczających do SP nr 13 w Częstochowie zawsze można liczyć !
Dziękuję za to i ponownie  proszę o pomoc! Wiem, że ta prośba będzie przyjęta za zrozumieniem !
Organizujemy w SP nr 13 Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka . Termin : 30.05.2019 r. godz. 15.30 – 19.00. Cel: Poprawa warunków pracy i nauki dla uczniów klas 0-3.

Mamy w planach m.in. loterię i aukcję. Prośba, wielka prośba do Państwa! Pomóżcie nam to zorganizować! Każdy fant, który otrzymamy, będzie mile widziany! Każdą rzecz na aukcję przyjmiemy z wielkim szacunkiem dla darczyńcy!
Co w zamian możemy zaoferować? Informację o sponsorach pojawią się na szkolnej stronie internetowej oraz na szkolnym facebook’u.
Piknik Rodzinny w „Trzynastce” będzie wydarzeniem, które organizujemy dla całej lokalnej społeczności częstochowskiej dzielnicy „Lisiniec”. Zapraszamy serdecznie 30 maja, od godz. 15.30.
Będzie wspaniała atmosfera ! Na scenie pojawią się uzdolnione dzieci z naszej szkoły. Państwa dzieci, wnuki i krewni!
Liczymy na zrozumienie i wsparcie!
Maciej Wawrzaszek
Dyrektor SP nr 13 w Częstochowie