Zapraszamy do klasy dwujęzycznej

Zapraszamy wszystkich uczniów obecnych klas szóstych do klasy dwujęzycznej w roku szkolnym 2019/2020. Nasza placówka to jedyna szkoła podstawowa w Częstochowie, która posiada klasy dwujęzyczne. W „Trzynastce” nauczanie dwujęzyczne realizowane jest podczas nauki: biologii, informatyki i chemii. Taka forma nauki języków obcych pozwala na rozszerzenie kompetencji językowych, co zawsze procentuje na przyszłość.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie, który przedstawiamy poniżej. Mogą Państwo także pobrać wniosek do klasy VII dwujęzycznej, oraz zapoznać się z przykładowymi testami kompetencyjnymi.  Prosimy także obejrzeć krótki film, pokazujący fragmenty lekcji otwartych chemii, informatyki i biologii w języku angielskim.  Zapraszamy do „Trzynastki”!

Regulamin rekrutacji do klasy dwujęzycznej 2019-1

1._wniosek_do_klasy_VII_dwujęzycznej

test 1 j. ang.

test 2 j.ang.