Podsumowanie Teleturnieju o św. Janie Pawle II

8 października 2017 przeżywaliśmy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. O tym wydarzeniu przypominała nam gazetka szkolna przygotowana z tej okazji. Dzień Papieski jest dla nas okazją do przypomnienia sobie kim był i czego nauczał nasz Wielki Rodak, św. Jan Paweł II. Z tej okazji w naszej szkole został przeprowadzony teleturniej o Janie Pawle II, który przypomniał nam tę wielką postać. Wzięły w nim klasy IV i V. Każda klasa podzielona była na cztery zespoły, które rywalizowały ze sobą w 10 rundach teleturnieju. W tym miejscu dziękujemy wychowawcom tych klas za współpracę i pomoc w przygotowaniu swoich klas do konkursu. Zwycięzcom gratulujemy!!! J. Dyplomy i upominki będą wręczone podczas najbliższego apelu.

A oto zwycięzcy w poszczególnych klasach:

W klasie IV A uzyskując 26 pkt zwyciężyli:

 1. Daria Kałuża
 2. Antonina Maciejewska
 3. Natalia Nierada
 4. Julia Wierus
 5. Sebastian Basiak

W klasie IV B uzyskując 21 pkt zwyciężyli :

 1. Maja Jaworska
 2. Natalia Góralczyk
 3. Zosia Sporyszkiewicz
 4. Zuzanna Reterska
 5. Maja Kuternozińska

W klasie IV uzyskując 26 pkt zwyciężyli C:

 1. Kinga Radosz
 2. Izabela Kozak
 3. Emilia Cybulska
 4. Magdalena Tracz
 5. Helena Kubas

W klasie IV D uzyskując 18 pkt zwyciężyli:

 1. Bartosz Chrzuszcz
 2. Karolina Brewczyńska
 3. Daria Kowalczyk
 4. Nela Matuszczyk
 5. Marcel Chencia
 6. Julia Gaik

W klasie V A uzyskując 31 pkt zwyciężyli:

 1. Julia Szatraj
 2. Kalina Kozieł
 3. Klaudia Zagórowicz
 4. Hanna Szmidt
 5. Emilia Bobulska

W klasie V B uzyskując 26 pkt zwyciężyli:

 1. Patryk Fajer
 2. Nikola Gadnicka
 3. Julia Chrostowska
 4. Martyna Juretko

121171061

5 3

42

12 3 8