Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony 15 września to święto kreatywności, odwagi, talentu, wiary i zabawy. Motywem przewodnim jest kropka. Nawiązuje ona do historii dziewczynki o imieniu Vashti z książki Petera H. Reynoldsa. To historia dziewczynki, która uwierzyła w siebie dzięki nauczycielce plastyki. Ta zachęciła bohaterkę książki do spełnienia swojego marzenia o malowaniu, słowami „Postaw kropkę i zobaczymy, co się stanie”.
My też włączyliśmy się do obchodów. W klasach zostały przeprowadzone lekcje kreatywności. Uczniowie i pracownicy szkoły ubrani w „kropeczki” mogli zrobić sobie zdjęcie w szkolnej fotobudce. Zarejestrowaliśmy się jako uczestnicy obchodów na stronie internetowej www.thedotclub.com i tym samym dołączamy do licznej grupy „kropkowiczów”z 186 krajów !
Pamiętajcie :
” Jestem zdolny\zdolna” !
” Wierzę w siebie” !
Miejcie wiarę w siebie i swoje marzenia a z pewnością osiągnięcie to co dla Was jest ważne !
My też w Was wierzymy ! Wasi Nauczyciele 🙂
Poniżej fotorelacja z tego dnia, dzieci były bardzo zaangażowane w zajęcia jakie zostały przygotowane przez nauczycieli , dodatkowo dzieci prezentowały na sobie piękne „kropkowe” stroje.
Przyjemnego oglądania ! 🙂