Buziaki, kwiaty i życzenia!

To jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu imprez szkolnych. Dzień Kobiet! W czwartek, 8 marca Samorząd Uczniowski przygotował z tej okazji uroczysty apel dla klas starszych.

Apel zaczął się nie od życzeń dla pięknych pań, tylko od gratulacji dla Pana Macieja Wawrzaszka. Z jakiej to okazji ? Niewtajemniczonym uchylamy rąbka tajemnicy ! W środę, 7 marca Pan Maciej Wawrzaszek został wybrany w konkursie na dyrektora SP nr 13 na następną kadencję ! SU złożył życzenia dyrektorowi – elektowi sukcesów i cierpliwości !!!
Później czas poświęcono już tylko pięknym paniom z „Trzynastki”. Ogłoszono wyniki głosowania, które przeprowadzono  wśród chłopców z klas IV  – VII oraz gimnazjlaistów.
Panowie starali się wybrać, z grona swoich koleżanek,  „najlepsze z najlepszych” w kilku kategoriach.
Wyniki głosowania
Kategoria wszechwiedząca
.
Zwyciężyły! Klaudia Zagórowicz (kl. V a), Natalia Góralczyk (kl. IV b), Agata Wierus ( kl. III a Gimn.), Maja Cupiał ( kl. III b Gimn.);
Kategoria przyjaciółka.
Zwyciężyły!
Marika Kuździeń ( kl. VI a), Magda Tracz ( kl. IV c), Nina Bogdaszewska (kl. III b Gimn.), Zuzanna Ciszewska (kl. II c Gimn.);
Kategoria „stylówa”.
Zwyciężyły!
Emilka Kozłowska ( kl.VI b), Julia Przybylska ( kl. VI a), Anastazja Baudler ( kl. III b Gimn.), Lilianna Boborowska ( kl. VII b);
Kategoria „Miss uśmiechu”.
Zosia Karpow (kl. VI a), Kasia Żabińska ( kl. VI b), Maja Brol z kl. 7 B
Martyna Szcześniak (kl. III a Gimn);
Kategoria „Sportsmenka”.
Zwyciężyły!
Nela Matuszczyk ( kl. IV d), Ola Soja (kl. V b), Julka Matuszczyk ( kl. III b Gimn.), Nikola Mroczka ( kl. VII a);
Kategoria „Mega Gwiazda”.
Zwyciężyły!
Julia Ratajczyk ( kl. VI a), Pola Wójcik – Żak (kl. IV c), Klaudia Krawczyk z (III a Gimn.), Natalia Hanc (kl. VII c).
LW