Promujemy język angielski, promujemy dwujęzyczność !

Kilka dni temu w „Trzynastce” zorganizowano Dzień Drzwi Otwatych. Jedną z atrakcji, którą przygotowaliśmy 6 marca dla osób zainteresowanych nauką w naszej szkole, był konkurs z języka angielskiego.

Dzień Drzwi Otwartych to znakomita okazja, aby pokazać, ile może zyskać rodzic, gdy zapisze swoje dziecko do SP nr 13. Wszak są tu klasy sportowe, dwujęzyczne, pracownie są doposażone, a i poziom nauczania języków obcych stawia tę szkołę w ścisłej czołówce publicznych placówek oświatowych w naszym mieście.
Konkurs z języka angielskiego był zorganizowany z myślą o tych, którzy chcą rozpocząć naukę w klasach dwujęzycznych. Zorganizowała go p. Barbara Janicka.
Miło nam poinformować, że  -ex aequo – zwyciężyli Mikołaj Czapliński z SP nr 2  im. K. K. Baczyńskiego w Częstochowie (opiekun p. Katarzyna Kokot) oraz Oliwer Skorupski z SP nr 13 im. K. Makuszyńskiego  w Częstochowie  (opiekun p. Michał Karoń)
Na podim stanął także Daniel Malicki z SP nr 26 w Częstochowie (opiekun p. Małgorzata Lasota).
Zwycięzcom gratulujemy, nagrody wręczymy osobiście i….zapraszamy do „Trzynastki”.
cw