Bal z myślą o szkole

25 listopada w sobotnią noc w lokalu Bikajo, przy ul Lwowskiej odbył się kolejny Charytatywny Bal Andrzejkowy dla społeczności naszej szkoły.
Organizatorami balu byli przedstawiciele Rady Rodziców i dyrekcja szkoły. Do późnych godzin nocnych wyśmienicie się bawili: rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły.
Wspaniała muzyka przygotowana przez DJ Mateo porywała uczestników do tańca, a bogata kuchnia zachęcała do częstowania smakowitymi potrawami.
Wszystko odbywało się we wspaniałym wystroju i cudownej atmosferze stworzonej przez uczestników balu.


Szczytny cel tego balu został osiągnięty z nawiązką. Zebrane na balu środki finansowe wspomogą szkołę w zakupie nowych laptopów do szkolnej pracowni komputerowej i wymianę kolejnych drzwi do sal lekcyjnych.  Nie byłoby tego sukcesu bez wspaniałych darczyńców, którzy wspomogli organizację tego  balu i oczywiście hojnych gości, którzy otworzyli dla szkoły nie tylko swoje serce. Za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie  szczególne słowa uznania należą się  głównym organizatorkom balu, które od wielu tygodni z ogromną determinacją przygotowywały tę imprezę w najdrobniejszych szczegółach.
Ten bal był potwierdzeniem,  że szkoła ma swoich oddanych przyjaciół, na pomoc których zawsze może liczyć. W tym miejscu pragnę wyrazić swoją ogromną wdzięczność za ten ogromny wysiłek organizacyjny i wielki dar serca na rzecz szkoły.

W imieniu uczniów i wszystkich nauczycieli z wyrazami szacunku
Maciej Wawrzaszek
p.o. Dyrektor Szkoły