XV Kampania Białych Serc!!!

To już dziś 12 października 2019 roku zaczynamy

XV Kampanię Białych Serc!!!

12-25 X 2019 r.

Radośnie witamy wszystkich uczestników tegorocznej Kampanii Białych Serc i łączymy się w solidarnym, pokojowym proteście przeciwko uzależnieniom! Razem możemy uczynić wiele a nawet odmienić los osoby uzależnionej !Dzięki Waszemu zaangażowniu, Waszym przygotowaniom programu Kampanii oddziaływujemy bezpośrednio na środowisko wokół nas! Może jedno białe serduszko sprawi przemianę życia osoby uzależnionej!Może marsz ulicami Waszej miejscowości wywoła refleksję i zastanowienie nad problemem.

XV Kampania Białych Serc w tym roku opasała całą Polskę, od Bałtyku po Tatry i jesteśmy jak zawsze obecni w Mławie i okolicach,ale i nie tylko. W solidarnym proteście przeciwko narkotykom i przemocy jest także Warszawa, Częstochowa, Dąbrowa Tarnowska, Tarnobrzeg, Białaczów, Kudowa-Zdrój, Recz, Dobre Miasto, Morąg, Elbląg, Suliszewo, Kłomnice, Bytom, Gdynia, Radom, Konin, Olsztyn, Zimin, Pułtusk, Postoliska, Kowala, Radoszyce, Zawada, Nidzica, Gdańsk, Baranowo, Jastrząbka, Ruda Śląska, Tomaszów Mazowiecki, Koszyce Małe, Szczecin, Lubomino, Puławy, Białystok, Gaszyn, Kielce, Łomża, Kępice, Dzierzążnia, Wrocław, Jednorożec i wiele wiele innych miejscowości. Cieszymy się Waszą obecnością, to że jesteście z nami świadczy jak poważnie traktujecie problematykę uzależnień i jakie wartości są Wam drogie i bliskie!

Czekamy na wiadomości i zdjęcia od Was, z Waszych szkół, ulic, miejscowości! Wysyłajcie na adres: kampaniabs@wp.pl

Pokażcie jak u Was przebiega Kampania! Chwalcie się i piszcie do nas często, a my dumnie pokażemy Was całemu światu!

Relacje z przebiegu XV Kampanii Białych Serc znajdziecie na: