WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ DYNIĘ

W minioną środę rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Na Najładniejszą Dynię. Ilość złożonych prac była imponująca. Wszystkie prace wskazywały na ogromne zaangażowanie uczniów i ich rodziców. Szkolny konkurs był alternatywą dla zabawy w halloween. Celem organizatorów było kształtowanie wrażliwości artystycznej i kreatywności. Mając na uwadze zainteresowanie konkursem, wystawą prac oraz pomysłowość uczniów, cele te zostały osiągnięte. Komisja oceniająca prace miała poważne problemy z wyborem najładniejszej dyni. Wszyscy bowiem uczestnicy konkursu zasługują na wyróżnienie. Prace były imponujące rozmiarami, pomysłowością i pracochłonnością. Komisja konkursowa postanowiła znacznie zwiększyć pulę nagród i ilość nagrodzonych. W załączeniu przedstawiamy listę nagrodzonych. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone w przyszłym tygodniu.

MW

Lista nagrodzonych w KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ DYNIĘ.

I miejsce zajęli:

1. Julia Kotynia 1a