ŚLUBUJEMY!

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to podniosłe i ważne wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Tradycyjnie, jak co roku 21 października, uczniowie klasy I a, I b, I c rozpoczęli uroczystość występem artystycznym. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole. Następnie złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu, Pan dyrektor Maciej Wawrzaszek dokonał pasowania na ucznia. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów i słodyczy. Ten dzień z pewnością pozostanie na długo w pamięci naszym Pierwszakom.