Walentynki w naszej szkole

 

Jak co roku Samorząd Uczniowski klas młodszych zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, więc każdy kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów lubianej osobie. Przez cały tydzień (od 10 do 13 lutego) uczniowie do specjalnej skrzynki mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, natomiast w piątek – 14 lutego wybrani kurierzy rozdawali kartki adresatom.

 

 

Magiczny moment, gdy uczniowie czytali walentynki, był miły nie tylko dla tych, którzy je dostali. Równie wielką satysfakcję odczuwali Ci, którzy je wysłali, kiedy widzieli radość na twarzach obdarowanych. Co sprawia, że dawanie może cieszyć bardziej niż otrzymywanie? (Pojawił się ciekawy temat do dyskusji!)

 

 

Dodatkowym akcentem podkreślającym nastrój tego dnia były czerwone stroje niektórych uczniów i nauczycieli.

 

IB-T