Uczniowie „trzynastki” wybrali swój SAMORZĄD !

W dniu 08-09.06.2022r w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa wraz z wychowawcą wyznaczała jednego lub dwóch przedstawicieli. W wyborach udział brali uczniowie klas od 4 do 7.   Lista kandydatów była następująca:

Bauć Oliwia – kl. 6a
Bekiersz Olga – kl. 5b
Dziwińska Emilia- kl. 4b
Góralczyk Adam – kl.4b
Kłosowska Eliza – kl. 6a
Kryczało Lena – kl. 7a
Kwećka Oskar – kl. 5c
Mermer Jagoda – kl. 7c
Miszczuk Maja – kl. 4a
Olczyński Wiktor – kl. 5c
Palimąka Michał – kl. 5a
Pietraszko Zuzanna – kl. 7d
Radziejowski Michał – kl. 7b
Sarnat Kamila – kl. 4c
Sarnat Maja – kl. 7c
Walaszczyk Ignacy – kl. 7a
Walaszczyk Wojciech – kl. 5b
Wasilewska Viktoria – kl. 4a
Wołosz Wiktoria – kl. 4c

W wyniku głosowania  nową Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 13 w roku szkolnym 2022/2023 została Zuzanna Pietraszko z klasy 7 D , Zastępcą  Przewodniczącej Michał Radziejowski      z klasy 7 B, a wsparciem dla przewodniczącej będzie zespół wykonawczy w składzie: Lena Kryczało kl. 7 A, Viktoria Wasilewska kl. 4 A ,Wojtek Walaszczyk kl. 5 B,  . Nowej przewodniczącej SU gratulujemy zaufania koleżanek i kolegów, a całemu samorządowi życzymy kreatywności i wytrwałości w realizacji ciekawych pomysłów.

AS