Turniej Pokoleń

W sobotę 21 kwietnia w sali gimnastycznej SP nr 13 emocji z pewnością nie brakowało. Rozgrzani byli nie tylko zawodnicy ale również ich wierni kibice. Na parkiecie spotkali się rodzice, nauczyciele i absolwenci związani z naszą szkołą od pierwszych lat jej istnienia (niektórzy z nich żartowali, że są tylko pięć lat młodsi od szkoły).

W turnieju pokoleń 2012 wystąpiły trzy zespoły o wdzięcznych nazwach :
,, 40+’’(grupa dojrzałych)
,, Old boys’’(grupa dojrzewających)
i ,,UKS Dragon’’(grupa dorastających).

Każda z drużyn rozegrała po dwa mecze pełne widowiskowych akcji, które wzbudzały aplauz wśród zgromadzonej publiczności. W tym miejscu wyróżnić należy ,,Old girls’’w uroczych peruczkach z barwnymi pomponami dzielnie wspierających swoich partnerów z IIc, oraz pełne wigoru cheerleaderki w popisowym układzie tanecznym. Przegranych w turnieju nie było. Wprawdzie puchar trafił w ręce ,,40+’’(doświadczenie zrobiło swoje) ale wszyscy obdarowani zostali złotymi medalami i dyplomami. Imprezę zakończyła degustacja jubileuszowego tortu z okazji 50-lecia szkoły i sesja zdjęciowa pod kierunkiem szkolnych fotoreporterów.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach.