EUROPEJSKI TYDZIEŃ DLA SPORTU

W tym roku szkolnym tydzień popularyzujący różne formy aktywności ruchowej przypadł na ostatnie dni maja. W naszej szkole przygotowaliśmy imprezy sportowe i prozdrowotne na każdy dzień tygodnia i dla każdego. A wśród nich znalazły się:
1. Meeting rowerowy- uczniowie prezentowali umiejętność jazdy na rowerze i znajomość przepisów ruchu drogowego.
2. Turniej debla w tenisie stołowym.
3. Zajęcia ruchowe przy muzyce- aerobic, jazz gimnastyka.
4. Wystawa prac plastycznych- „ Piramida zdrowego żywienia”.
5. Turniej halowy piątek piłkarskich.
6. Spotkanie i wykład pod hasłem- „ Zaburzenia w odżywianiu się; jadłospis nastolatka”.
7. Gry i zabawy ruchowe z okazji Dnia Dziecka- ringo, rzucanka siatkarska, „żywy kosz”, unihoc.

Z powodu złych warunków atmosferycznych, zaplanowany w tym terminie rajd pieszy został przełożony na drugą połowę czerwca.
Europejski tydzień dla sportu i zdrowia zakończył realizację tegorocznej edycji programu „Trzymaj formę” w naszej szkole. Już dzisiaj zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do udziału w kolejnej edycji po wakacjach.