Sztafetowe biegi przełajowe

Tradycyjnie początek jesieni to czas na zawody biegowe w terenie. W tym roku impreza odbywała się w Parku Lisiniec. Pogoda dopisała tak samo jak nasi uczniowie – reprezentacje dziewcząt i chłopców startując w Igrzyskach Dzieci spisały się na medal i stanęły na podium, zajmując II miejsce w Częstochowie. Jednocześnie awansowały do ¼ finału wojewódzkiego. Autorzy sukcesu to :  Pietraszko Zuzanna, Mszyca Julia, Nizioł Karina, Teleszyńska Kalina, Szenko Nadia, Pawłowski Antoni, Masio Jakub, Celej Karol, Mszyca Karol, Łyko Alan, Siudak Alex. Pozostałe reprezentacje z naszej szkoły w Igrzyskach Młodzieży uplasowały się na IV i VI miejscu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Z ostatniej chwili – dziewczęta i chłopcy wystartowali w ¼ finału wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w Konopiskach i powtórzyli sukces miejski zajmując II miejsca. Do reprezentacji chłopców dołączyli Kalota Dominik, Barasiński Marcel, Kiełtucki Michał i Deska Krzysztof. Ogromne brawa !

CM