Szkolny Dzień Dyni

Złota polska jesień dostarcza wielu inspiracji, nie tylko dorosłym, ale także dzieciom.  W tym roku, niewątpliwą gwiazdą tegorocznej jesieni została dynia. 23 października zorganizowaliśmy Szkolny Dzień Dyni. Z tej okazji Samorząd Uczniowski Klas Młodszych przyozdobił szkolny hol w jesienne dekoracje z dynią w roli głównej.

Uczniowie przynieśli tego dnia przepiękne dynie w ciekawej kolorystyce, od soczystej pomarańczy poprzez brązy, zielenie, szarości, aż do czerni. Mogliśmy podziwiać niezwykłe, oryginalne i niepowtarzalne dyniowe stworki, zwierzęta, lampiony, które zachwycały wzorem i pomysłowością.

Wystawa jesiennych dyń cieszyła się dużym zainteresowaniem, a autorzy najciekawszych kompozycji zostali obdarowani słodkimi upominkami. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za włączenie się do obchodów Dnia Dyni w naszej szkole.

MSU