Świąteczny konkurs rozstrzygnięty!

Samorząd Uczniowski SP13 kultywuje tradycje bożonarodzeniowe w szkole.

Święta Bożego Narodzenia mają w Szkole Podstawowej nr 13 szczególne znaczenie. Wieloletnią tradycją jest urządzanie wspólnych wigilii  dla całej społeczności szkolnej. Samorząd Uczniowski ma swój udział w kultywowaniu tej tradycji poprzez organizowanie konkursu „ Na najpiękniej świątecznie udekorowaną klasę”.

W tym roku poziom konkursu był niezwykle wysoki. Zaangażowanie uczniów, rodziców i wychowawców ogromne. Sale lekcyjne przecudownie wystrojone. Pomysłowość zaangażowanych osób niewiarygodna, a dla komisji konkursowej wielki kłopot w zakresie podjęcia decyzji o przyznaniu najlepszych miejsc. Pomimo trudności z wyborem najpiękniej wystrojonych świątecznie klas komisja podjęła decyzje. Oto wyniki:

W klasyfikacji klas 0-3

1 miejsce sala 12 (III b,III c) i sala 15 (0 b)

2 miejsce sala 10 (I b,I c), sala 11 (I a, II c), sala 14 (II a, II b)

3 miejsce sala 13 (0 a), sala 16 (III a).

W klasyfikacji klas 4-8

1 miejsce sala 1 (Va), sala 3 (VI c)

2 miejsce sala 2 (V b), sala 5 ( IV a)

3 miejsce sala 6 (VI d), sala 8 (Vd), sala 25 (VII b).

Wielkie słowa uznania i gratulacje dla najlepszych. Spodziewajcie się słodkiej nagrody.

AS