Stroiki ? Sami je robiliśmy

Trochę namoczonej gąbki florystycznej, jakiś pojemnik, gałązki jodły, świeczki, sztuczny śnieg. Właściwie to wystarczy, aby wykonać piękny stroik bożonarodzeniowy. W „Trzynastce” uczniowie robili je własnoręcznie !!!

Samorząd Uczniowski zorganizował warsztaty, podczas których uczniowie mogli samodzielnie wykonać świąteczny stroik. W zajęciach uczestniczyły: Daria Kałuża, Tosia Maciejewska z kl. IV a, Zosia Sporyszkiewicz, Maja Jaworska z kl. IV b, Madzia Tracz, Asia Pilis z kl. IV c, Ania Burda, Emilka Bobulska, Hania Szmidt z kl. V a oraz Maja Pietras i Oliwia Lisowska z kl. V b.

Uczennice, pod okiem p. Luizy Wachelki, tworzyły fantastyczne kompozycje, które potem trafiły na świąteczny kiermasz. Praca szła bardzo sprawnie, a dziewczyny uczestniczące w warsztatach, chętnie i kreatywnie wykonywały przepiękne stroiki świąteczne.

lw