Owoc dla każdego ucznia

W miniony czwartek, 25 października, każdy – kto tylko chciał – mógł poczęstować się świeżutkim, umytym owocem. Były jabłka, gruszki i śliwki. Uczniowie pałaszowali, aż miło było patrzeć !

„Dzień Jesiennych Owoców” to kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego klas starszych. Na początku było ogłoszenie o tym, że zbieramy owoce i rozdajemy je całej szkolnej społeczności. W dniu imprezy, kiedy piętrzyły się już stosy pachnących owoców, członkowie SU ruszyli do łazienki, aby je umyć, a następnie wręczali je na przerwach każdemu, kto tylko miał ochotę zjeść świeże i pachnące jabłko, czy też gruszkę lub śliwkę. Brali i ci starsi, i ci młodsi. Co więcej, przykład dawali także nauczyciele, którzy stojąc na dyżurach także chrupali pyszne dary jesieni.

LW