Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj formę”

2015-09-18 09.42.32
Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj formę” realizowany jest w naszej szkole już X – ą edycję. Jego celem jest kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród uczniów poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i właściwego odżywiania. W trakcie trwania roku szkolnego organizowane są akcje i imprezy promujące zdrowy styl życia m. in. Warsztaty kulinarne, konkursy wiedzy, Targi Zdrowej Żywności, wystawy fotograficzne i plastyczne, pogadanki, szkolenia, imprezy sportowe, rajdy i wycieczki.
Do udziału angażujemy uczniów z klas IV – VI. Harmonogram imprez opracowuje koordynator. W realizacji udział biorą głównie nauczyciele wychowania fizycznego, przyrody oraz pielęgniarka szkolna. Bieżące informacje o tym co się wydarzyło oraz zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej szkoły w zakładce „Trzymaj formę” i na naszej tablicy tematycznej na głównym korytarzu szkolnym.
Zapraszamy rodziców do aktywnego udziału w naszych akcjach i wspierania uczniów w kolejnych działaniach.