Rajd ,, Czwartaków”

2015-09-18 09.24.21

W piątek 18 września wszyscy uczniowie z klas czwartych wzięli udział w rajdzie inaugurującym ich wstąpienie w szeregi klas starszych. Impreza rozpoczęła się prawie godzinnym spacerem po lesie pełnym niespodzianek. Na spotkanie naszym piechurom wyszły piękne rumaki z pobliskiej szkoły konnej jazdy, które stały się bohaterami krótkiej sesji fotograficznej. Miejscem docelowym rajdu był gminny ośrodek sportowo- rekreacyjny nad zalewem Pająk. Tam czekały na dzieci boiska typu Orlik, stadion, plac zabaw, otwarta siłownia, plaża i oczywiście grille z pieczoną kiełbaską. Uciechom i swawolom nie było końca. Punktem kulminacyjnym imprezy było pasowanie na czwartoklasistę. Uczniowie wyrecytowali przysięgę i otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Dopisała pogoda i dobry humor. Wszystkim czwartoklasistom życzymy dużo zapału i energii.

2015-09-18 11.47.552015-09-18 12.28.14