Nowy, stary samorząd

Z radością informujemy, że w naszej szkole znów działa Samorząd Uczniowski. W jego składzie są te same osoby, które pracowały w ubiegłym roku szkolnym. Funkcję przewodniczącej powierzono Wiktorii Radosz z kl. VIII a

Tradycyjnie wybory do SU powinny odbyć się w czerwcu. Jednak ze względu na pandemię i nauczanie zdalne pod koniec ubiegłego roku szkolnego nie udało się tego zorganizować.
Po długim namyśle i gorących dyskusjach opiekunki samorządu zadecydowały, że w roku 2020/2021 nie będzie zmian i organem reprezentującym dzieci w „Trzynastce” będą te same osoby, które czyniły to przed rokiem.
Przewodniczącą będzie Wiktoria Radosz, zastępcą Anna Burda (VIII a), natomiast Julia Wilk i Maja Pietras zadbają o promocję działań SU, czyli plakaty, zdjęcia, zaproszenia itp. Zarówno opiekunki jak i przedstawicielki SU czekają na ciekawe propozycje działań uwzględniające panujące w szkole obostrzenia.
LW