Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw RuchowychMiędzyszkolny Turniej Gier i Zabaw RuchowychMiędzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych

W dniu 16.04.2015 w naszej szkole odbyła się II edycja Międzyszkolnego Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych dla klas młodszych „Najmłodsi na start”. Czteroosobowe reprezentacje klas trzecich rywalizowały w dziesięciu konkurencjach. Turniej przebiegał w formie wyścigu rzędów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III a – Nadia Karwala, Mateusz Skrzyniarz i III b – Katarzyna Żabińska, Ksawery Patyk. Mali sportowcy wykazali się wysokim poziomem sprawności fizycznej, przestrzegając zasad fair play.  I miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły SP 13, II miejsce zajęła SP 47, a III miejsce SP 11. Puchary i dyplomy dla drużyn wręczyła Dyrektor Szkoły p. Iwona Olszówka. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Organizatorzy: Edyta Zgardowska, Barbara Jezierska