Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Matematyczne Łamanie Głowy”

16 grudnia 2016r. w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego przy ulicy Brzeźnickiej odbył się konkurs „Matematyczne Łamanie Głowy”.

W kategorii klas trzecich naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie: Szymon Nowak z klasy IIIb i Mateusz Suleja z kl. IIIc.

Konkurs adresowany był do tych uczniów, którzy „matematykę lubią bardziej lub mniej, ale z myśleniem nie mają problemów”. Podczas konkursu uczestnicy mieli do rozwiązania 10 zadań zawierających: zagadki logiczne, zagadki liczbowe, figury magiczne, krzyżówki matematyczne itp.

Miło nam poinformować, że II miejsce w tym konkursie zajął Mateusz Suleja z kl. IIIc, a III miejsce – Szymon Nowak z IIIb. 13 stycznia 2017r. nasi laureaci otrzymali dyplomy i nagrody podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!