Międzyszkolny Konkurs Plastyczny -Każdy inny, wszyscy równi – Wyniki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w naszej szkole zorganizowany został międzyszkolny konkurs plastyczny przeznaczony dla klas I-III. Uczniowie za pomocą rysunku wyrazili, w jaki sposób rozumiejà niepełnosprawność, jakie uczucia i emocje towarzyszą im w kontakcie z osobą niepełnosprawną. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców i przyznała dyplomy oraz drobne upominki.

I miejsce- Jakub Smolarski kl. 3c, SP13

II miejsce- Natalia Jaśkiewicz kl. 2b, SP 16

III miejsce- Ola Piersiala kl. 2, SP 31

Wyróżnienie:

Leon Winiarski- kl. 1a, SP 13

Gabriela Sołowiej- kl. 1, SP 20

Amelia Sołowiej- kl. 2, SP 20

Nadia Krzyczmonik- kl. 2c, SP 13

Wszystkim laureatom gratulujemy, uczestnikom oraz opiekunom serdecznie dziękujemy za propagowanie idei tolerancji i integracji. Dyplomy oraz nagrody dla uczniów spoza naszej placówki są do odebrania w sekretariacie szkoły SP 13.

Organizatorzy