Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Moje miasto w kadrze”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pt. „„Moje miasto w kadrze” został rozstrzygnięty!!! Konkurs miał na celu zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania czasu wolnego. Fotografia ma zdolność angażowania, inspirowania oraz wzbudzania emocji u odbiorców. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nimi wiele miłych wspomnień. Po długich naradach jury konkursowe wybrało 3 zwycięskie fotografie oraz przyznało 2 wyróżnienia, które nagrodzimy.
I MIEJSCE- Maciej Bugaj kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 42
II MIEJSCE – Tymon Kempa kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 42
III MIEJSCE- Natalia Sokolińska kl. 6 Szkoła Podstawowa nr 34
WYRÓŻNIENIE – Franciszek Mlek kl. 5 SP nr 13
WYRÓŻNIENIE –Hubert Migoń kl. 5 Szkoła Podstawowa nr 42
Wszystkim laureatom gratulujemy, uczestnikom oraz opiekunom serdecznie dziękujemy!