MECZ O PALMĘ PIERWSZEŃSTWA

Co prawda odbyły się już turnieje o Mistrzostwo Szkoły w piłce nożnej halowej chłopców w kategoriach klas IV i V ale mecz o wszystko wśród uczniów miał miejsce dopiero niedawno. Na parkiecie spotkali się najlepsi z najlepszych : z jednej strony piłkarze reprezentujący klasę VIA ,z drugiej wybrańcy z klas VB i VC. Warto dodać, że większość z nich trenuje piłkę nożną w klubach sportowych.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana – chłopcy z VI chyba nie docenili swoich młodszych kolegów. Piłka co trochę wędrowała do bramki . Po przerwie szóstoklasiści przejęli inicjatywę i tak pozostało już do końca, mimo pełnej poświęcenia gry przeciwnika.
Zawodnicy z VIA wygrali spotkanie i palmę pierwszeństwa w rundzie jesienno- zimowej.
GRATULUJEMY !
Rewanż wiosną na boisku szkolnym