Mamy to ! 1000 polubień !!

Panie i panowie. Jakże miło nam poinformować, że nasza strona na Facebook’u ma już tysiąc polubień !!!

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy to anglistka, Ania Trzepizur założyła na portalu Facebook stronę Gimnazjum nr 13 w Częstochowie. Pierwsze posty i zdjęcia widziało 20-40 osób. Później nabrało to tempa. Coraz więcej postów, coraz więcej polubień …
Zawsze staraliśmy się informować o tym, co wydarzyło się w naszej szkole, o sukcesach naszych wspaniałych uczniów, o dniu powszednim w „Trzynastce”.
To, co pojawiało się w necie, widziało coraz więcej osób. Film „Cześć Amelka” obejrzało blisko 4 tysiące internautów !!! Ale to nie jest rekord. Po połączeniu SP nr 13 i Gimnazjum nr 13 ukazał się tekst „Musi być klimat do pracy”, który zobaczyły 7964 osoby!
Teraz złamaliśmy magiczną barierę 1000 polubień strony ! Dziękujemy za zaufanie !
Panie, panowie zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 13 i Gimnazjum nr 13 na Facebook’u. Tu zawsze znajdziecie coś ciekawego !
Specjalne podziękowania dla wszystkich, którzy nam pomagali i pomagają w przygotowaniu materiałów na stronę. W szczególności dla Michała Koziarza, który przez wiele lat wspomagał nas jako administrator strony ! Michał ! Dziękujemy !!!
gn, cw