Gramy dla WOŚP

W najbliższą niedzielę, już po raz 26. zagra, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do tej ogólnopolskiej akcji włączyli się uczniowie z naszej szkoły.

W tym roku Orkiestra zagra dla najmłodszych. Celem nadrzędnym tegorocznej zbiórki będzie pozyskanie środków finansowych dla „ wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
Akcję wesprą tysiące wolontariuszy. Wśród nich mamy także uczniów naszej szkoły. Kilku gimnazjalistów będzie kwestować na ulicach naszego miasta, będą i tacy, których prace plastyczne można będzie kupić na aukcji.
Zachęcamy! Może ktoś z Państwa będzie zainteresowany zakupem prac plastycznych autorstwa: Magdaleny Jamskiej, Weroniki Kubczak i Dymytra Myronowa ? To uczniowie „Trzynastki” !!!
Pieniądze pójdą na zacny cel. Zapraszamy do licytacji !!!!
cw
Linki do prac naszych uczniów !