Liga rowerowa

W październiku ruszyły zmagania najlepszych kolarzy z częstochowskich szkół. Za nami pierwsza – jesienna runda i od razu z ogromnymi sukcesami. Nasi uczniowie stawali na podium niemal w każdej kategorii wiekowej, jednocześnie gromadząc punkty do rocznej klasyfikacji szkół. Mamy nadzieję, że wysoką formę sportową utrzymają do wiosny czyli do startu w rundzie drugiej. Tymczasem gratulujemy i przedstawiamy bohaterów poszczególnych kategorii :

dziewczęta kl. III-IV

I m – Nela Matuszczyk kl.IVD

II m – Marysia Rełkowska kl.IVD

chłopcy kl.III-IV

I m – Dawid Łyko kl.IVD

II m – Fabian Lasoń kl.IVD

dziewczęta kl.V-VI

V m – Nadia Karwala kl.VIA

chłopcy kl.V-VI

I m – Szymon Jakubowski kl.VIA

III m – Tymoteusz Szczygłowski kl.VIA

dziewczęta kl.VII

IV m – Olga Jończyk kl.VIIA

dziewczęta kl. II-III G

III m – Julia Matuszczyk , IVm – Nina Bogdaszewska, Vm – Natalia Wypych

chłopcy kl. II- III G

I m – Wiktor Musialik kl.IIB