„KOSZYKARSKIE TROFEA”

Od kilku lat uczniowie i uczennice naszej szkoły zajmują czołowe miejsca w rozgrywkach koszykówki w Igrzyskach Młodzieży Szkół Podstawowych Częstochowy.
Osiągane sukcesy niewątpliwie wpływają na popularność tej dyscypliny w ofercie zajęć pozalekcyjnych.

W tym roku szkolnym mamy podwójny powód do radości- reprezentacja dziewcząt okazała się bezkonkurencyjna na parkiecie i zdobyła Mistrzostwo Częstochowy oraz II miejsce na szczeblu rejonowym. Drużyna chłopców po bardzo zaciętej, sportowej walce oddała najwyższy stopień podium, zdobywając tytuł w-ce Mistrza Częstochowy. Opiekunem obu zespołów był nauczyciel wychowania fizycznego p. Leszek Matyja.
Mamy nadzieję, że tradycje koszykarskie w naszej szkole podtrzymają koledzy z młodszych roczników.
Tegorocznym laureatom gratulujemy!