Konkurs „Nie bój się pomóc”

Uczniowie SP 13 wzięli udział w konkursie „Nie bój się pomóc” i zakwalifikowali się do projektu ABC Młodego Ratownika. Inicjowany projekt współfinansowany jest przez Rzymskokatolicką Parafię NMP w Myszkowie- Mrzygłodzie i Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.19 stycznia 2015r. uczniowie Naszej Szkoły(dwie 20 osobowe grupy) wzięli udział w certyfikowanym szkoleniu z Pierwszej Pomocy. Koordynatorem na etapie szkolnym oraz w czasie szkolenia była p. Katarzyna Kijak.
Kolejny etap już niedługo!!! Kolejny konkurs w szkole w maju!!!!

W CZERWCU 2015 „RKO – to jest to”- wojewódzki etap konkursu, który będzie polegał na rozwiązaniu testu teoretycznego, a w przypadku jego pozytywnego wyniku na przebrnięciu przez symulację zdarzeń, w których uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnością zachowania w sytuacjach zagrożenia życia drugiego człowieka. Powodzenia:)

Zdjęcie-0630  Zdjęcie-0638  Zdjęcie-0647

Zdjęcie-0662-1   Zdjęcie-0675  Zdjęcie-0663