Kolejny koszykarski sukces

W ostatnim tygodniu nasza reprezentacja dziewcząt z kl.6c zdobyła wyjątkowe osiągnięcia sportowe na arenie rejonowej i wojewódzkiej. Na zawodach rejonowych w Kamienicy Polskiej, nasze koszykarki pokonały: Sp Zwierzyniec 38 : 8 i Sp Kamienica Polska 18 : 12 zdobywając tytuł Mistrza Rejonu Częstochowskiego. Dziewczyny zakwalifikowały się do Półfinału Wojewódzkiego w Sosnowcu.

W Sosnowcu wystąpiły szkoły reprezentujące: Zawiercie, Dąbrowę Górniczą i Zagłębie Sosnowiec.
W pierwszym meczu nasze dziewczyny pokonały zespół Zawiercia 54 : 8 , a w meczu o pierwsze miejsce uległy drużynie z Sosnowca 45 : 16 , ostatecznie zajmując II miejsce w Półfinale Województwa Śląskiego.
Sukces naszych dziewcząt jest wyjątkowy, a wynik najlepszy w historii szkolnych rozgrywek.
Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:
1.Weronika Świtała
2.Nikola Siara
3.Wiktoria Wołosz
4.Kamila Sarnat
5.Julia Ciałowicz
6.Laura Pudło
7.Natalia Siara
8.Zofia Zalewska
9.Zuzanna Pałyczyk
10.Alicja Barylska
11.Maja Wilk
12.Wiktoria Kowalczyk
13.Emilia Jaskóła
Opiekunem zespołu była:
Agata Sokołowska
GRATULUJEMY sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć sportowych w przyszłych rozgrywkach!!!
AS