GRATULUJEMY LAUREATOM !!!

W poniedziałek 16 kwietnia w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbyła się uroczysta Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Mamy ogromną przyjemność poinformować wszystkich, że w tym zacnym gronie ,,najlepszych z najlepszych,,  znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły – Agata Wierus – uczennica kl. III A i Dmytro Myronow – uczeń kl. IIIB. Agata została laureatką Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, Dmytro – Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego. Z pewnością włożyli mnóstwo pracy w przygotowania do konkursów, które, jak co roku, składały się z trzech etapów. Agata musiała przebrnąć przez kilkusetstronnicowe lektury, skomplikowane ćwiczenia gramatyczne i językowe, Dmytro oparł swoje przygotowania na materiale językowym i kulturowym. Opiekunem Agaty była pani Aneta Wietecha, natomiast Dimy – pan Mariusz Sieczka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
AW