ENGLISH HIGH FLIER

Dnia 28.11.2018 odbyła się osiemnasta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier. W naszej szkole brało w nim udział 21 uczniów klas piątych, siódmych i ósmych. Uczeń klasy 5c Igor Figurny okazał się najlepszy w swojej kategorii wiekowej nie tylko w szkole, ale również w województwie śląskim zajmując pierwsze miejsce. Wśród klas starszych zwyciężył uczeń klasy 7a Christopher Wąsik. W województwie śląskim jest on pierwszy, natomiast w Polsce siódmy (na 954 uczestników w swojej kategorii wiekowej). Jest to tym samym najlepszy wynik ucznia naszej szkoły w historii tego konkursu odbywającego się co rok w naszej placówce. Również specjalne dyplomy organizatora – za bardzo dobry (powyżej 80%) i dobry (co najmniej 75% punktów możliwych do zdobycia) wynik uzyskali uczniowie: Natalia Nierada (5a), Szymon Nowak (5b), Amelia Jasińska (5d) i Dominik Sojka (7a). Wśród ósmoklasistów najlepszy wynik uzyskała uczennica klasy 8b Weronika Nowak. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników i zaangażowania w działanie. Już dziś zapraszamy do udziału w wiosennej edycji konkursu zatytułowanej English Ace. Szczegółowe informacje o konkursach językowych i archiwum testów znajdziecie na stronie organizatora – JERSZ Łowcy Talentów: http://jersz.pl/contest,8.html .

 

mk