Dzień Nauczyciela w Trzynastce !

Uczniowie klasy II c w dniu święta nauczyciela przygotowali bardzo ciekawą część artystyczną: były wiersze, życzenia i piosenki oraz ….pokaz mody nauczycielskiej! Uczennice klasy II c oraz dziewczęta z klasy VI a zaprezentowały następujące kolekcje mody: zapracowana belferka, intelektualistka, sportsmenka, ekstrawagantka, projekt dla nauczycielek z głową w chmurach oraz kolekcja dla wiecznych nastolatek.

Występ drugoklasistów wspomaganych przez starszych kolegów z klasy szóstej został nagrodzony gromkimi brawami zarówno przez dyrekcję szkoły, jak i przez nauczycieli oraz zebranych uczniów.

W końcowej części akademii Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu dotyczącego nauczycieli, uczących w klasach IV –VI ,, Belfer Trzynastki”.

I tak w kategorii najbardziej dowcipny nauczyciel zwyciężył pan Leszek Matyja.

W kategorii najmilszy nauczyciel pierwsze miejsce zajęła  pani Luiza Wachelka.

Najsprawiedliwszym nauczycielem –  zdaniem uczniów „Trzynastki”- jest Pani Magdalena Kubicka.

Jako nauczyciela najciekawiej prowadzącego lekcje uczniowie wskazali panią Sylwię Brewczyńską – Grynbaum.

W kategorii najładniej ubrany nauczyciel  zwyciężyła pani Ewa Buszko.

Wszystkim nagrodzonym belfrom „Trzynastki” serdecznie gratulujemy !

12456ostatnie