Dzień Chłopaka 2

Chłopcy! Myślimy o Was!

W ostatni piątek września odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczyny z klas IV –VII oraz z klas gimnazjalnych miały okazję do głosowania na tych kandydatów, którzy spośród uczniów „Trzynastki”, wybijają się ponad przeciętność!

Nie było to łatwe zadanie. Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego wytypowały aż siedem kategorii, w których chciałyby wręczyć nagrody dla swoich kolegów. Po połączeniu Gimnazjum nr 13 z SP nr 13 w Częstochowie okazało się, że to zadanie wcale nie należało do łatwych. Czemu ? Bo cała „piękniejsza” społeczność naszej szkoły wskazała aż 73 kandydatów do siedmiu kategorii, w których Panie z „Trzynastki” chciały uhonorować Panów !!! Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego stanęły jednak na wysokości zadania ! Przeprowadziły głosowanie, podliczyły głosy, zadbały o upominki dla zwycięzców !!!.  Pomagały im: p. Luiza Wachelka i Agata Sokołowska (opiekunki Samorządu Uczniowskiego), p. Joanna Nagel i p. Iwona Czank.

Apel to nie wszystko! Warto było także zwrócić uwagę na kreacje, które można było dostrzec w miniony piątek ! Chłopcy z klas młodszych i ci, nieco starsi, pokazali, że wiedzą, jak w takie szczególne dni powinien być ubrany prawdziwy mężczyzna! Na korytarzach szkolnych, co chwilę, można było zobaczyć uśmiechniętego dżentelmena w krawacie lub muszce. No i na Dzień Chłopaka nasi młodsi uczniowie zakładali też garnitury ! To się nazywa styl i klasa !!!

Wyniki głosowania.

Kategoria „Zawsze uśmiechnięty”: Kacper Krasucki (II b G), Mateusz Grobelak (VII c), Kuba Karliński (VI b), Nikodem Zawada (V b);

Kategoria „Prawdziwy przyjaciel”: Roszek Konopacki (III b G), Łukasz Gniatkowski (II c G), Franek Różański (VI b), Oskar Kozłowski (IV a);

Kategoria „Sportowiec”: Dominik Pindych (III a G), Antek Staroszczyk (VII c), Dawid Łyko (IV d), Szymon Nowak (V a);

Kategoria „Męski Omnibus”: Mieszko Koziarz (III a G), Igor Leśkiewicz (III b G), Igor Wtorkowski  (5 a), Franciszek Barczyński ( VI a);

Kategoria „Pozytywnie zakręcony”: Grzegorz Mysłek (II c G), Michał Ćwikliński (VII c), Nikodem Zawada (V b), Marcel Król( VI b);

Kategoria „Wyjątkowy styl”: Filip Lasoń (II b G), Jakub Kłosek (III a G), Szymon Palacz (IV a), Fabian Lasoń (IV d); Kategoria „Przystojniak SP nr 13”: Filip Lasoń (II b G), Szymon Chyra (III b G), Tymek Szczygłowski (VI a), Fabian Lasoń (IV d)

cw

Dzień Chłopaka 1