Dzień Chłopaka

Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym postanowiły, że wybiorą SUPER CHŁOPAKA aż w trzech kategoriach: najmilszy, sportowiec oraz niebanalna,, stylówka”.
Spośród chłopców z klas czwartych wybrały odpowiednio: Ignacego Pietrasa, Oliwiera Folwarczyka oraz Franka Borka.W klasach piątych najwięcej głosów otrzymali Olek Olszewski, Nikodem Mrowiec i Wojciech Gorzkiewicz.
Docenieni przez dziewczęta szóstoklasiści to: Bartosz Sznajder, Jakub Pacześny oraz Borys Brymora.
W klasach siódmych triumfowali: Wiktor Olczyński, Wojciech Walaszczyk oraz Jakub Masio.
Z naszej jedynej klasy 8a zostali wybrani: Maks Oczkowski, Dominik Kozieł oraz Alan Łyko.
Wszyscy super chłopcy otrzymali słodki poczęstunek oraz mnóstwo uśmiechów od swoich koleżanek.
LW