Dzień Babci i DziadkaDzień Babci i DziadkaDzień Babci i Dziadka

image160

Od wielu już lat w kalendarz imprez szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tak również było i w tym roku. 23 lutego 2015 roku wychowawca klasy II B Edyta Zgardowska wraz ze swoimi  uczniami przygotowała inscenizację dla bardzo licznie przybyłych Babć i Dziadków. Dzieci wyrecytowały wiele pięknych wierszy o miłości do dziadków, o wdzięczności za to, że mają oni zawsze dla nich czas. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które oprócz wierszy śpiewały również radośnie piosenki. W dalszej części uroczystości goście wysłuchali życzeń od zaproszonej na uroczystość p. Dyrektor Iwony Olszówki. Na zakończenie mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy klasy II B i obdarowani przez swoich wnuków własnoręcznie wykonanymi laurkami w kształcie serduszek.