Drodzy Rodzice i Nauczyciele

Na wstępie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcemy Wam i Waszym rodzinom życzyć Wszystkiego najlepszego, a w Nowym 2021 Roku wszelkiej pomyślności. Oby ten świąteczny okres przyniósł nam wszystkim chwile wytchnienia, a Nowy 2021 Rok pozwolił trzymać się zdrowo… i wrócić dzieciom do szkoły.
Jednocześnie chcemy Was poinformować o inicjatywach jakie jako przeprowadziliśmy w grudniu.
Zapewne słyszeliście o Świątecznym Kiermaszu Trzynastki. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za przekazane na licytacje przedmioty oraz za dokonane wpłaty. Szczególnie również za licytowanie, udostępnianie, like’owanie licytacji. No i oczywiście za zrealizowane na Kiermaszu zakupy. Mamy nadzieję, że kupione przedmioty będą Wam długo i dobrze służyć.
Poprzez licytacje i bezpośrednie wpłaty na rzecz Kiermaszu udało nam się zebrać około 12.000,00 PLN. Jesteście wspaniali. Dziękujemy. Dokładne rozliczenie kwoty prześlemy Wam po dokonaniu wpłat przez wszystkich licytujących i zrealizowaniu zakupów do szkolnej kuchni i stołówki.

Równolegle z Kiermaszem, we współpracy z licznymi Mikołajami, organizowaliśmy dla grupy dzieciaków z naszej szkoły akcję świątecznej paczki. Paczki udało nam się skompletować dzięki uprzejmości i dobroczynności poniżej wskazanych podmiotów i osób.

Zachęcamy do wspierania tych firm poprzez realizowanie u nich zakupów, zarówno tych prywatnych jak i biznesowych.

Wspierajmy tych którzy wspierają nas!!!

Akcję świątecznej paczki wsparli (kolejność alfabetyczna):

1. Abisal – sprzęt sportowy i fitness abisal.pl
  2. Bowit-Dzieło – producent paluszków bowit.com.pl
  3. Gazelo Toys – hurtownia zabawek gazelotoys.pl
  4. Marmat – producent art. sportowych i zabawek marmat.net.pl
  5. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 13 – zakupy ze środków Rady
  6. Restauracji La Playa laplaya.czest.pl
  7. Restauracji 500’ 500stopni.pl
  8. Restauracja Retro retroczestochowa.pl
  9. Sklep Społem – sieć sklepów spożywczo-przemysłowych czestochowa.spolem.org.pl
  10. Stacja Grawitacja – park trampolin/ścianka wspinaczkowa stacjagrawitacja.pl/czestochowa
  11. Waps-Kart – opakowania waps-kart.pl