„Charytatywnie dla zwierząt”

 

Pomóż nam i Ty. Liczymy na Wasze wsparcie.

Młodzieżowa Rada Miasta Częstochowy wraz z Zespołem Szkół Technicznych im. Jana Pawła II oraz ze Stowarzyszeniem Aktywna Częstochowa i Częstokocham zwraca się z uprzejmą prośbą do uczniów naszej szkoły o wsparcie akcji charytatywnej „Charytatywnie dla Zwierząt”. 14 grudnia na terenie powiatu częstochowskiego oraz okolic rozpocznie się zbiórka charytatywna, której celem jest zebranie jedzenia, koców oraz innych potrzebnych akcesoriów dla zwierząt. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną zebrane przez uczniów wraz z rodzicami rzeczy należy składać w sekretariacie naszej Szkoły Podstawowej nr 13. Zasoby można zbierać i przekazywać  do 21 grudnia, ich odbiór nastąpi 21-22.12.2020. Nasza szkoła już po raz trzeci włącza się do wsparcia tej szczytnej akcji. Dzięki Waszej pomocy, bezdomne zwierzęta będą mogły łatwiej przetrwać zimę.

Wydarzenie „Charytatywnie dla Zwierząt” zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Opracowała: Marta Konopa

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu