Dobroczynne Andrzejki 2019.

Bal Andrzejkowy dla społeczności szkolnej i przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 13 odbył się w ubiegłą sobotę . w lokalu „ Bikajo” przy ul. Lwowskiej.

Po raz kolejny Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły zorganizowała  Bal Andrzejkowy. Tradycyjnie świetną zabawę do białego rana, w tym roku  zapewniła Pani DJ Marina. Niepowtarzalny styl i świetnie dostosowana muzyka do bawiących się gości sprawiły, że parkiet nie przestawał być pusty. Nogi same rwały się do tańca. Były tańce solo, w parach, w kółeczku, korowody i śpiewy chóralne. Było świetnie i nikt się nie oszczędzał.

Bal był dobroczynny i miał na celu pozyskanie środków na rzecz pomocy szkole. Jak zwykle nie zawiedli szlachetni sponsorzy, którzy ufundowali atrakcyjne fanty wystawione na  andrzejkowej licytacji.
Hojność i szlachetność  przyjaciół szkoły, którzy licznie włączyli się w zabawę umożliwiły zebranie prawie 12,5 tysiąca złotych. Pozyskane fundusze przeznaczone zostaną na potrzeby szkoły m.in. na zakup pomocy dydaktycznych.

Dyrekcja Szkoły pragnie podziękować Radzie Rodziców oraz wszystkim sponsorom i darczyńcom za zorganizowanie balu , który nie tylko integruje środowisko szkolne, ale i wspiera szkołę w pozyskiwaniu pomocy dydaktycznych. W sposób szczególny dziękuje  Paniom: Adzie Ciałowicz, Monice Hadrian – Nowackiej, Aleksandrze Kaczmarek, Izabeli Okwiet – Spalik, Edycie Rączce, Agnieszce Wyak; Państwu: Agnieszce i Grzegorzowi  Celban, Joannie i Marcinowi Ostrowskim, Sylwii i Adamowi Pietraszko,  Monice i Leszkowi Walaszczyk, Aleksandrze i Łukaszowi Waloch; Firmom: Gabinet Kosmetologii Estetycznej LAZURYT w Częstochowie, AT- OUTLET w Częstochowie, FITNES KLUB Anny Grudniewskiej w Częstochowie, Pensjonat NOWE IZBY w Szaflarach, APARTHOTEL GIEWONT w Zakopanem.

Do zobaczenia na kolejnym balu za rok
Maciej Wawrzaszek

Dyrektor Szkoły