Andrzejkowe tańce i wróżby.

Tegoroczna  andrzejkowa zabawa  tradycyjnie skupiła uczniów klas starszych naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski wraz opiekunami zorganizował dyskotekę, na której świetnie bawili się zarówno czwartoklasiści jak i uczniowie klas ósmych.

Za oprawą muzyczną odpowiadał szkolny DJ Kuba Karliński, któremu pomagał Julian Staroszczyk. Za andrzejkowe wróżby odpowiadała Zosia Czurak. Bawiący się młodsi i starsi uczniowie odpowiadali za dobrą atmosferę w trakcie całej imprezy. Wszyscy spisali się na medal. Muzyka zachęcała do śpiewu i tańca, dobre wróżby miały gwarancję szybkiego spełnienia , a cała zabawa była super!!!
Ta radosna  impreza miała miejsce w czwartek 28 listopada. Humory dopisywały również po zakończeniu dyskoteki bo każdy uczestnik wiedział ,że następnego dnia będzie „dzień bez pytania” Warto od czasu do czasu tak spędzić wieczór z przyjaciółmi. Następna okazja w karnawale.

AS